O nas

Z biegiem czasu samochód przestał być dobrem luksusowym ale utrzymanie go w nienagannym stanie technicznym często wymaga płacenia jak za złoto. Każdy z nas gdzieś serwisuje swój samochód, najlepiej żeby warsztat był z polecenia bo portfel ciężko znosi testy na żywym organizmie, każdy jest prawie zadowolony, prawie każdy znalazł to czego szukał ale jakby była jakaś alternatywa to czemu nie… bo prawie robi różnicę. Z tą myślą powstał TKM Autoserwis. Nie będę pisał o tym czym się zajmujemy, o tym, że nasi mechanicy to wykwalifikowani fachowcy albo o tym, że staramy się dbać o klienta. To są rzeczy oczywiste. Napiszę, czym moim zdaniem wyróżniamy się na tle konkurencji. Niestety branża motoryzacyjna ma obecnie kiepską reputacje, zwyczaje panujące na rynku byłyby ciężkie do zaakceptowania w każdej innej, poziom obsługi klienta pozostawia wiele do życzenia, przyjeżdżasz samochodem do warsztatu oddajesz kluczyki i czekasz na ‘wyrok’? U nas jest naprawdę inaczej, przyjedź i przekonaj się, że wizyta w warsztacie nie musi kojarzyć się tylko i wyłącznie z nerwami i stresem. Przyjeżdżasz, oddajesz auto, dostajesz wstępną wycenę, jeżeli podczas naprawy dochodzą jakiekolwiek koszty dodatkowe natychmiast jesteś o tym informowany telefonicznie.  Zawsze udzielamy rzetelnej informacji dotyczącej tego, co się dzieje z Twoim autem. Staramy się oddzielać naprawy niezbędne od tych, które nie są pilne i można je wykonać za jakiś czas. Ponadto, każdy z naszych klientów ma wgląd w historię dokonanych napraw jak i naprawę bieżącą poprzez naszą stronę internetową.  Logując się klient widzi jaki jest aktualny status naprawy. Dzięki temu rozwiązaniu klient ma na bieżąco dostęp do wszystkich informacji i nie musi tracić czasu na dzwonienie. Po zakończeniu prac system automatycznie wysyła wiadomość na adres email klienta.

 

Jest u nas również wydzielone miejsce gdzie klient może odpocząć, napić się kawy czy zjeść posiłek z pobliskiej zaprzyjaźnionej knajpki w trakcie oczekiwania na swój samochód. Wi-Fi free zone!

 

Dbamy o konkurencyjne ceny. Nie ma co ukrywać, że na rynku Warszawskim ceny napraw samochodowych są jednymi z najwyższych w Polsce. Staramy się aby nasze ceny były najbardziej konkurencyjne jak to możliwe.

 

Szanowny Kliencie odwiedź nas, przekonaj się, że nawet warsztat samochodowy może być miejscem przyjaznym dla Ciebie. Mieścimy się na ul. Farysa 70 (wjazd od Pułkowej), 01-971 Warszawa. Tel.: 888-555-861 Adres e-mail: kontakt@tkmautoserwis.pl

Facebook